Dom ProduktyPakowaczka próżniowa

Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy

Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy

  • Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy
  • Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy
Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: RODBOL
Orzecznictwo: CE/IOS9001
Numer modelu: DZ-1000 QF
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Futerał drewniany
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Komercyjna maszyna do pakowania próżniowego Maszyna do pakowania próżniowego do pakowania żywności Wymiary maszyny (mm): 1520 x 1400 x 1260
Wymiary komory (mm): 420x1080x160 Wymiary uszczelnienia (mm): 1000x8x2
Wydajność pompy (m3 / h): 100 Pobór mocy (kw): 3)
High Light:

sprzęt do pakowania próżniowego

,

sprzęt do pakowania próżniowego

Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy

 

 

Reklama w telewizjiMaszyna do pakowania próżniowego:

 

DZ-1000 QF series automatic pneumatic continuous roll-over vacuum packaging machine adopts pneumatic components to drive conveyor tracks and vacuum chamber to achieve the purpose of continuous work. Automatyczna pneumatyczna maszyna do pakowania próżniowego z ciągłym przewracaniem DZ-1000 QF przyjmuje komponenty pneumatyczne do napędzania torów przenośnika i komory próżniowej, aby osiągnąć cel ciągłej pracy. Compared with the form of electromechanical drive, the pneumatic component drive operation is more stable, the failure rate is extremely low, and maintenance is more convenient. W porównaniu z formą napędu elektromechanicznego, napęd pneumatycznego napędu elementów jest bardziej stabilny, wskaźnik awaryjności jest wyjątkowo niski, a konserwacja wygodniejsza.
Zgodnie z różnymi specyfikacjami opakowania w komorze próżniowej można umieścić jedną lub dwie uszczelki, aby poprawić wydajność roboczą opakowania.
Zastosowanie programowalnego systemu sterowania OMRON i ekranu dotykowego sprawia, że ​​ustawianie parametrów pakowania jest bardziej precyzyjne, a obsługa jest prosta i wygodna.
The control box is set on the upper part of the machine and is controlled by a microcomputer. Skrzynka kontrolna znajduje się w górnej części maszyny i jest kontrolowana przez mikrokomputer. It is easy to operate and easy to maintain and replace wearing parts. Jest łatwy w obsłudze oraz łatwy w konserwacji i wymianie części zużywających się.
The control box and the upper and lower racks are made of stainless steel. Skrzynka kontrolna oraz górny i dolny bagażnik są wykonane ze stali nierdzewnej. The transmission part adopts antibacterial belt and single key release structure. Część przekładni przyjmuje pas antybakteryjny i strukturę zwalniającą jeden klucz. It can clean the inside of the belt (operating table, etc.) and the back of the belt, which can ensure the safety and hygiene of the entire operation process. Może wyczyścić wnętrze paska (stół operacyjny itp.) I tył paska, co może zapewnić bezpieczeństwo i higienę całego procesu operacyjnego.
The sealing length of the machine is up to 1000mm, and it can vacuum seal multiple packaging bags at the same time. Długość zgrzewu maszyny wynosi do 1000 mm i może ona uszczelniać próżniowo wiele worków jednocześnie. The working efficiency is high, which can meet the requirements of mass production packaging. Wydajność pracy jest wysoka, co może spełnić wymagania dotyczące opakowań masowej produkcji.
Kąt roboczy maszyny można regulować bezstopniowo w zakresie 0 ° ~ 15 ° w zależności od potrzeb, co jest odpowiednie dla opakowań produktów zawierających płyn.

 

Specyfikacja:

Model DZ-600-2SB
Wymiary maszyny (mm) 1520 x 1400 x 1260
Wymiary komory (mm) 420x1080x160
Wymiary uszczelnienia (mm) 1000x8x2
Pompa próżniowa (m3 / h) 100
Pobór mocy (kw) 3)
Napięcie (V) 220/380/415
Częstotliwość (Hz) 50/60
Waga netto (kg) 550
Wymiary transportowe (mm) 1640x1520x1480

 

 

Znaki techniczne:

 

1. Programowalny system sterowania: SIEMENS PLC, może być programowany zgodnie z wymaganiami klientów

 

2. Pompa próżniowa: system ścisłej kontroli jakości ubezpieczył ciepło maszyny pakującej próżniowo pracując płynnie (Różne marki i porty wylotowe pompy próżniowej można skonfigurować zgodnie ze specyfikacjami klientów)

 

3. Materiał głównej struktury: Materiałem głównej konstrukcji próżniowego urządzenia pakującego jest stal nierdzewna 304, która zapewnia piękny wygląd i działanie antyseptyczne w poważnych okolicznościach kauteryzacji

 

4. Uszczelka pokrywy typu „V”: Uszczelka pokrywy typu „V” wykonana jest z materiału o wysokiej gęstości, który przedłuża żywotność i nadaje się do noszenia w codziennym użytkowaniu, a także zmniejsza czas wymiany i koszty produkcji

 

5. Ciężkie ruchome koło (z hamulcem): Ciężkie ruchome koło o dużej nośności, co ułatwia poruszanie się klienta

 

6. Regulowany stół roboczy: Regulowany stół roboczy jest zaprojektowany w celu zapewnienia większej wygody użytkowania przez operatora, operator może dostosować wysokość stołu roboczego w zależności od znaków produkcyjnych pakowania i postury operatora

 

7. Odwracalna pokrywka próżniowa: Odwracalna pokrywka próżniowa jest zaprojektowana w taki sposób, aby utrzymać łatwą konserwację

 

8. Dolna komora próżniowa typu ruchoma góra-dół przedłuża żywotność przenośnika taśmowego

 

9. Z powodu przyjęcia konstrukcji pneumatycznej i poprawionego urządzenia elektrycznego, rozmiar maszyny stał się znacznie mniejszy, oszczędzając miejsce i łatwo do czyszczenia

 

FAQ:

 

(1) Gwarancja?

Oferujemy 12 ustnych gwarancji, w tym okresie oferujemy bezpłatną wymianę po potwierdzeniu, że jest to nasz problem z jakością.

(2) Usługi szkoleniowe klienta?

We can train your staff to use our operation system properly. Możemy przeszkolić pracowników w zakresie prawidłowego korzystania z naszego systemu operacyjnego. It means that we offer customer training, and teach how to use the system most efficiently and safely as well as how to maintrain optimal operational productivity. Oznacza to, że oferujemy szkolenia dla klientów i uczymy, jak korzystać z systemu w sposób najbardziej wydajny i bezpieczny, a także jak utrzymać optymalną wydajność operacyjną.

(3) Czy jesteś fabryką?

Tak, jesteśmy fabryczni.

(4) Wysyłka?

We will follow up the shipping until goods arrive your hand safely. Będziemy śledzić wysyłkę, dopóki towary nie dotrą bezpiecznie do Twojej ręki. we could also do CIF trade terms including shipping directly to you even though you don't know how to import the goods to your country. moglibyśmy również przestrzegać warunków handlowych CIF, w tym wysyłki bezpośrednio do Ciebie, nawet jeśli nie wiesz, jak importować towary do swojego kraju.

 

Pokaz sprzętu:

Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy 0Maszyna do pakowania próżniowego ze stali nierdzewnej Uszczelniacz do pakowania żywności Regulowany stół roboczy 1

Szczegóły kontaktu
Chengdu RODBOL Machinery Equipment Co., LTD.

Osoba kontaktowa: salesmanager

Tel: 86-17360103964

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty