Dom ProduktyMaszyna do pakowania w zmodyfikowanej atmosferze

Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy

Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy

  • Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy
  • Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy
Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: RODBOL
Orzecznictwo: CE/IOS9001
Numer modelu: RDL380P
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Futerał drewniany
Czas dostawy: 15-20 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 15 zestawów / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa maszyny: Dostosuj próżniową maszynę do pakowania mięsa MAP z modyfikowaną atmosferą Nomber: RDL380P
Rodzaj: Rodzaj podłogi Precyzja mieszanki gazowej: ± 1%
Rozmiar maszyny (mm): 960 × 1000 × 1320 wydajność (szt / h): 670–800
High Light:

zgrzewarka do map

,

sprzęt do pakowania w zmodyfikowanej atmosferze

Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy

 

 

Maszyna do pakowania w zmodyfikowanej atmosferze:


This semi-auto fast food tray vacuum sealing machine is internationally known as MAP packaging machine, vacuum packaging and nitrogen filling on the basis of the development of improved to get a fresh packaging. Ta półautomatyczna próżniowa maszyna do zgrzewania tacek z żywnością jest znana na całym świecie jako maszyna pakująca MAP, pakowanie próżniowe i napełnianie azotem na podstawie udoskonalenia w celu uzyskania świeżego opakowania. Vacuum packaging technology can be widely used in a variety of meat, fish, baked goods, dairy products, agricultural products, Chinese herbal medicine, fruit and other preservation, to extend the shelf life of food, save the original flavor of food, quality and appearance. Technologia pakowania próżniowego może być szeroko stosowana w różnych mięsach, rybach, pieczywie, produktach mlecznych, produktach rolnych, chińskiej medycynie, owocach i innych środkach konserwujących, w celu przedłużenia okresu przydatności do spożycia, zachowania oryginalnego smaku żywności, jakości i wygląd.

 

Opakowanie z atmosferą modyfikowaną przez żywność jest w skrócie MAP, która jest obecnie najpopularniejszą i najbardziej zaawansowaną technologią na świecie. Przyjmuje CO2, O2, N2 i inne mieszane gazy ochronne w celu zastąpienia powietrza w pudełku (torbie), wykorzystuje różne funkcje różne gazy w celu zahamowania wzrostu i rozmnażania większości mikroprobów i bakterii, które powodują pogorszenie jakości żywności, aby zachować świeżość żywności i przedłużyć jej trwałość, zmień tradycyjną praktykę stosowania różnych konserwantów, aby utrzymać świeżość żywności, które wytwarzają toksyczne składniki szkodliwe dla ludzi zdrowie.

 

Ta maszyna pakująca MAP jest również nazywana maszyną do napełniania azotem, maszyną do zamykania świeżych opakowań itp., Maszyna do pakowania w zmodyfikowanej atmosferze wykorzystuje tlen, azot, dwutlenek węgla i inne gazy obojętne do mieszania i wymiany powietrza wewnątrz pudełka, aby osiągnąć cel klimatyzacji.

Wykorzystując różne funkcje różnych atmosfer, większość mikroorganizmów zdegradowanych przez żywność wzrosła i zregenerowała się, a tempo oddychania żywności, takiej jak świeże owoce i warzywa, zostało zmniejszone, zachowując oryginalny smak i kolor, dzięki czemu półka życie ciastek konserwujących żywność przedłuża się.

 

Specyfikacja:

Imię Próżniowa maszyna do pakowania mięsa w MAP z modyfikowaną atmosferą
Rodzaj Rodzaj podłogi
Max. Max. Film width (mm) Szerokość folii (mm) 360
Max. Max. Film diameter (mm) Średnica filmu (mm) 260
Rozmiar maszyny (mm) (L) 960 × (W) 1000 × (H) 1320
Szybkość pakowania 600-800 (szt / h)

Dotyczy przemysłu

pakowanie kiełbasy, mięsa, drobiu, owoców morza, owoców, gotowej żywności i serów

 

 

Funkcje:
1. zastosowanie mechanicznego, elektrycznego, kontroli gazu, dialogu interfejsu człowiek-maszyna przez programowalny sterownik logiczny (PLC) z ekranem dotykowym, każda część parametrów pracy i sterowania może być ustawiona przez PLC, modyfikować, kontrolować wygodne i niezawodne , niski wskaźnik awaryjności;


2. Przedmioty zawierające plastikowe pudełko, próżniowe, nadmuchiwane, uszczelnienia i tak automatycznie;


3. maszyna przyjmuje stal nierdzewną SUS304 i kwasoodporny stop aluminium, zgodnie z krajowymi standardami doboru sprzętu do higieny żywności;


4. Wysokość ramy stołu można regulować

 

 

FAQ:

 

 

(1) Gwarancja?

Oferujemy 13 ustnych gwarancji, w tym okresie oferujemy bezpłatną wymianę po potwierdzeniu, że jest to nasz problem z jakością.

(2) Usługi szkoleniowe klienta?

We can train your staff to use our operation system properly. Możemy przeszkolić pracowników w zakresie prawidłowego korzystania z naszego systemu operacyjnego. It means that we offer customer training, and teach how to use the system most efficiently and safely as well as how to maintrain optimal operational productivity. Oznacza to, że oferujemy szkolenia dla klientów i uczymy, jak korzystać z systemu w sposób najbardziej wydajny i bezpieczny, a także jak utrzymać optymalną wydajność operacyjną.

(3) Specjalny projekt naszej maszyny do owijania palet?

Nie ma problemu, nasz zespół projektowy może to rozwiązać, po prostu pokaż mi swoje pomysły, pozwolimy, aby to przyszło.

(4) Wysyłka?

We will follow up the shipping until goods arrive your hand safely. Będziemy śledzić wysyłkę, dopóki towary nie dotrą bezpiecznie do Twojej ręki. we could also do CIF trade terms including shipping directly to you even though you don't know how to import the goods to your country. moglibyśmy również przestrzegać warunków handlowych CIF, w tym wysyłki bezpośrednio do Ciebie, nawet jeśli nie wiesz, jak importować towary do swojego kraju.

 

Szczegółowe zdjęcia:

 

Wielofunkcyjna maszyna do pakowania próżniowego Typ podłogi Sterowany PLC ekran dotykowy 0

Szczegóły kontaktu
Chengdu RODBOL Machinery Equipment Co., LTD.

Osoba kontaktowa: salesmanager

Tel: 86-17360103964

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Najlepsze produkty
Inne produkty